Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız farklı bir isim altında 1982 yılında elektronik imalat sektöründe faaliyet göstermek üzere elektronik mühendisi İsmail Ezgü tarafından kurulmuştur.

İlerleyen yıllarda elektronik üretim yanında mekanik üretim bölümünün faaliyete geçmesi sonucu  makine imalatına başlanmış olup , ülkemizde yaygın şekilde gerçekleşen satışlarımızın ardından ABD , İtalya , Rusya , Ukrayna , Özbekistan , Azerbaycan vb. gibi ülkelere ihracatlar gerçekleştirilmiş ve ürünlerimiz yurt dışı fuarlarda pek çok kere sergilenmiştir.

Son senelerde yenilenebilir enerji konusunda faaliyete geçme kararı veren firmamız  bir yıl süren test ve deneyler sonrasında satışlara başlamıştır.

Firmamız kendi mülkü olan  binasında, CNC tezgahlar da ihtiva eden  geniş bir makina parkı ve uzun yılların birikimi olan  imalat ve satış sonrası servis  tecrübesi ile  müşterilerimizin  uzun yıllar hizmetinde olmayı arzu etmektedir.

Firmamızın en çok önem verdiği ticari prensip;  satışı bir sonuç değil bir başlangıç olarak görmek ve satılan ürünlerimizin daima çalışır durumda olmasını sağlamaktır.
En iyi reklamın ; memnun müşteri tarafından yapılacağına inanmaktayız.

Geleceğin yeni nesillere daha temiz bir dünya sunması dileği ile...